Zespół

Patrycja Lachman

Właściciel / Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

+48 505 149 475


Po 10-ciu latach pracy przy dużych projektach deweloperskich, postanowiłam stworzyć firmę, która odpowiada na potrzeby Inwestorów, poszukujących nowych rozwiązań w prowadzeniu sprzedaży i marketingu swoich inwestycji.

Moja przygoda z nieruchomościami rozpoczęła się w 2006 roku w jednym z krakowskich biur nieruchomości, które specjalizowało się w sprzedaży gruntów w Krakowie i okolicach.

W 2008 roku rozpoczęłam pracę w międzynarodowej korporacji Mota Engil, która uruchamiała jeden z większych projektów mieszkaniowych w Krakowie – Fajny Dom. Przy tej inwestycji pracowałam 8,5 roku, gdzie jako kierownik biura sprzedaży koordynowałam ponad 800 transakcji. Byłam odpowiedzialna w tym czasie za sprzedaż apartamentów przy ul. Kordylewskiego, jak również organizowałam Biuro Sprzedaży dla inwestycji Vermelo w Krakowie.

W latach 2016 - 2017 miałam przyjemność pracować jako dyrektor sprzedaży przy uruchamianiu inwestycji Nowa 5 Dzielnica przy ul. Wrocławskiej, w której zaprojektowano ponad 1500 mieszkań.

Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają mi, aby proponować Państwu najwyższą jakość usług jak również realizację wyznaczonych celów.


Przemysław Pluta

Koordynator Biura Sprzedaży


Jestem absolwentem studiów magisterskich kierunku Ekonomia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz licznych szkoleń z dziedziny sprzedaży i marketingu.

Przez ponad 4 lata zajmowałem się sprzedażą mieszkań z rynku wtórnego oraz pierwotnego w jednym z wiodących biur nieruchomości w Krakowie. Po niespełna roku ukierunkowałem swoje działania wyłącznie pod kątem rynku pierwotnego, na którym zbierałem niezbędne doświadczenie i wiedzę.

Kilka lat doświadczenia w branży nieruchomości pozwoliło mi z pełną odpowiedzialnością pójść krok dalej i zająć się sprzedażą projektów deweloperskich.

Znajomość rynku oraz procesu sprzedaży mieszkań w firmach deweloperskich, pozwala zdobywać mi zaufanie naszych Klientów oraz pomagać im w dokonywaniu świadomych zakupów.

Agnieszka Bałos

Specjalista ds. Sprzedaży


Jestem absolwentką studiów magisterskich kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Od trzeciego roku studiów pracowałam jako Asystentka ds. kontaktów z zagranicą w firmie Emtor sp. z o.o. będącej autoryzowanym przedstawicielem Toyota Industrial Equipment Europe, gdzie zdobyłam doświadczenie w sprzedaży, kontaktach zagranicznych oraz administracji biurowej.

W latach 2008 - 2016 pracowałam w jednej z największych i najprężniej działających Kancelarii Notarialnych w Krakowie. Przez wiele lat pracy uczestniczyłam w licznych szkoleniach notarialnych, prawnych oraz administracyjnych. Coraz bardziej poznawałam także rynek nieruchomości. Ukończyłam szkolenie z zakresu Home Stagingu - przygotowania nieruchomości do sprzedaży oraz wynajmu. Przez kilka lat w ramach spółki cywilnej prowadziłam firmę Domowe Rewolucje, w której z powodzeniem realizowałam ideę Home Stagingu - dokonywałam wizerunkowych zmian nieruchomości, co w konsekwencji skutkowało ich szybszą sprzedażą lub wynajmem.

W latach 2016 - 2019 pracowałam jako Specjalista ds. sprzedaży w ogólnopolskiej spółce deweloperskiej ATAL S.A. Pracując jednocześnie przy kilku projektach mieszkaniowych wzbogaciłam swoją wiedzę oraz doświadczenie z zakresu sprzedaży nieruchomości, które z sukcesem wykorzystuję w praktyce przy sprzedaży, przygotowywaniu inwestycji deweloperskich, kompleksowej obsłudze klienta oraz organizacji pracy biura.

Moim celem sprzedażowym jest poznanie indywidualnych potrzeb każdego klienta i zapewnienie rozwiązań, które będą na nie odpowiedzią.

Zadzwoń