Obsługiwane inwestycje

imperialgreenpark-Iimperialgreenpark_II

Imperial Green Park Villa Etap III i IV

przy ul. Truszkowskiego 10-12 w Krakowie

Oferujemy do sprzedaży 84 lokale mieszkalne w 42 budynkach wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, miejscami postojowymi w dwustanowiskowych garażach i miejscami zewnętrznymi. Na terenie inwestycji zaprojektowano również plac zabaw dla dzieci i teren rekreacyjny.


Termin oddania: III kw. 2023r.Imperial Zalesie Corner House

przy ul. Zalesie w Krakowie

Sprzedajemy obecnie 24 lokale mieszkalne w jednym, kameralnym budynku oraz komórki lokatorskie i miejsca postojowe tradycyjne lub na platformach w garażu na kondygnacji -1


Termin oddania: III kw. 2023r.Imperial Citi Yes

przy ul. Nowohuckiej 46 w Krakowie

Sprzedajemy obecnie 289 lokali mieszkalnych i 9 lokali usługowych. Do mieszkań oferujemy również komórki lokatorskie, miejsca postojowe tradycyjne lub na platformach w garażu na kondygnacji -1 oraz miejsca parkingowe zewnętrzne. W budynku zaprojektowano dużo ciekawych części wspólnych dla przyszłych mieszkańców, takich jak: strefa chillout na dachu, strefa playstation na parterze, recepcję z lobby i zielony wewnętrzny dziedziniec z ławeczkami.


Termin oddania: III kw. 2022r.


greenparkIInewestimperialgreenpark_II

Imperial Green Park Villa Etap II

przy ul. Truszkowskiego 10-12 w Krakowie

Oferujemy do sprzedaży 76 lokali mieszkalnych w 38 budynkach wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, miejscami postojowymi w dwustanowiskowych garażach i miejscami zewnętrznymi. Na terenie inwestycji zaprojektowano również strefę rekreacyjną dla przyszłych mieszkańców.


Termin oddania: III kw. 2022r.Imperial Stawowa Residence Etap IV

przy ul. Stawowej 168 w Krakowie

Prowadziliśmy sprzedaż 32 lokali mieszkalnych w 2 budynkach wraz z komórkami lokatorskimi, miejscami postojowymi w garażu i przed budynkami.


Termin oddania: I kw. 2021r.


greenparkinewestimperialgreenpark_II

Imperial Green Park Villa Etap I

przy ul. Truszkowskiego 10-12 w Krakowie

Prowadziliśmy sprzedaż 56 lokali mieszkalnych w 28 budynkach wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, miejsca postojowymi w dwustanowiskowych garażach i miejscami zewnętrznymi.


Termin oddania: I kw. 2020r.


StawowaIIInewest

Imperial Stawowa Residence Etap III

przy ul. Stawowej 137 w Krakowie

Prowadziliśmy sprzedaż 32 lokali mieszkalnych w 2 budynkach wraz z komórkami lokatorskimi, miejscami postojowymi w garażu i przed budynkami


Termin oddania: II kw. 2019r.Imperial Business Center

przy ul. Wadowickiej 7 w Krakowie

Prowadziliśmy najem powierzchni biurowej w nowoczesnym budynku klasy A stanowiącym nowoczesne centrum biznesowe, liczące 9 kondygnacji i ponad 5 tys. powierzchni GLA.


Termin oddania: III kw. 2018r.Imperial Stawowa Residence Etap II

przy ul. Stawowej 152 w Krakowie

Prowadziliśmy sprzedaż 20 lokali mieszkalnych, komórek lokatorskich, miejsc postojowych w garażach i miejsc parkingowych przed budynkiem.


Termin oddania: IV kw. 2018r.Imperial Stawowa Residence Etap I

przy ul. Stawowej 152 w Krakowie

Prowadziliśmy sprzedaż 60 lokali mieszkalnych w 4 budynkach, komórek lokatorskich, miejsc postojowych w garażach i miejsc parkingowych zewnętrznych.


Termin oddania: III kw. 2018r.


Zadzwoń