O nas

Patrycja Lachman

Właściciel / Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

+48 505 149 475


Po 10-ciu latach pracy przy dużych projektach deweloperskich, postanowiłam stworzyć firmę, która odpowiada na potrzeby Inwestorów, poszukujących nowych rozwiązań w prowadzeniu sprzedaży i marketingu swoich inwestycji.

Moja przygoda z nieruchomościami rozpoczęła się w 2006 roku w jednym z krakowskich biur nieruchomości, które specjalizowało się w sprzedaży gruntów w Krakowie i okolicach.

W 2008 roku rozpoczęłam pracę w międzynarodowej korporacji Mota Engil, która uruchamiała jeden z większych projektów mieszkaniowych w Krakowie – Fajny Dom. Przy tej inwestycji pracowałam 8,5 roku, gdzie jako kierownik biura sprzedaży koordynowałam ponad 800 transakcji. Byłam odpowiedzialna w tym czasie za sprzedaż apartamentów przy ul. Kordylewskiego, jak również organizowałam Biuro Sprzedaży dla inwestycji Vermelo w Krakowie.

W latach 2016 - 2017 miałam przyjemność pracować jako dyrektor sprzedaży przy uruchamianiu sprzedaży inwestycji Nowa 5 Dzielnica przy ul. Wrocławskiej, w której zaprojektowano ponad 1500 mieszkań.

Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają mi, aby proponować Państwu najwyższą jakość usług jak również realizację wyznaczonych celów.

Zadzwoń